Konrad Sikora

Konrad jest absolwentem Gdańskiej Akademii Muzycznej, na której pracował pod okiem najznakomitszych polskich profesorów m.in. Włodzimierza Nahornego i Sławka Jaskułke. Uzyskał dyplom licencjacki z wyróżnieniem, a obecnie rozpoczyna studia magisterskie na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Laureat rozmaitych konkursów pianistycznych oraz warsztatów i kursów pianistycznych. Aktywnie występuje na muzycznych scenach lubelskich, gdańskich i warszawskich. Zajmuje się także kompozycją i aranżacją dla solistów i zespołów, m.in. My3. Współpracuje z zespołami oraz działa jako muzyk sesyjny. Ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu fortepianu, a dzieci uwielbiają jego łagodne przysposobienie. Kocha muzykę i chce dzielić się swoją pasją z innymi.